Výroba autorádií blízko Prahy - Brandýs nad Labem - ubytovanie aj doprava zabezpečené (robotník)

Wincott People

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Humenné, Prešov, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Trebišov, Praha - východ
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
upresnenie mzdových podmienok pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka v blízkosti Prahy pre šikových záujemcov.

Jednoduchá práca pri výrobe autorádií!!!

Odchody IHNEĎ!!!

- jednoduchá práca vo výrobe
- výroba autorádií , klimatizácií, palubných dosiek a navigácií
- práca na výrobných linkách
- montáž, lepenie, testovanie
- skladové práce
- obsluha VZV alebo retrakov
- príjem a vyskladnenie paliet

- motivačné finančné ohodnotenie /príplatok za popoludňajšie a nočné zmeny, za sviatky a víkendy, výrobný bonus až do 2500 Kč na mesiac, príspevok na stravu/
- ubytovanie zabezpečené (príspevok)
- doprava z/na SK - zabezpečená našou dopravou ZDARMA

Nie je na čo čakať, nástup je možný ihneď po úspešnom absolvovaní pohovoru.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis, budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

maria.masicova@wincottpeople.com

Prípadne nás kontaktujte telefonicky na čísle 0911337826

Alebo navštívte osobne našu pobočku v Košiciach na Mlynskej 27, 1. poschodie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredný výrobca autorádií, klimatizácií, palubných dosiek a navigácií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť
- práca vhodná pre mužov, ženy aj páry

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3088490   Dátum zverejnenia: 13.11.2017