Obraběč kovů s ubytováním, motivující mzda 180,- čistého

Mám záujem

Miesto práce

Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha - východ, Plzeňský kraj, Plzeň - město, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Karviná, Ostrava

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • nastavování a obsluha CNC strojů
  • přesná výroba
  • čtení výkresové dokumentace
  • příprava a nastavení strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • po dohodě s mistrem lze pracovat na turnusy
  • práce v čistém prostředí
  • příspěvek na ubytování nebo dopravu
  • práce na hlavný pracovný poměr
  • příplatky za odvedenou práci
  • příplatky za docházku
  • OPP
  • zálohy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o výrobu mechanických dílů do převodovek a systémů řízení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • praxe na CNC strojích
  • platný vazačský a jeřábnický průkaz - výhodou není podmínkou
  • Pracovitost
  • manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Kováříková
Tel.: 733 166 613
E-mail: poslat životopis
ID: 3032760   Dátum zverejnenia: 6.4.2018