Zámečnické práce - zajistíme ubytování, motivující mzdu 140 Kč/h čist., pravidelné zálohy a dlouhodobou práci

Manuvia, a. s.

Frýdlant n. Ostravicí, Frýdek - Místek, Vyškov, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Brno - město, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba ocelových konstrukcí, strojů a zařízení pro významné světové producenty stavební a těžební techniky.

- skládání konstrukcí, práce s výkresovou dokumentací
- broušení a řezání konstrukcí dle požadovaných parametrů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- ubytování zajištěno
- pracovní oblečení a obuv zdarma při nástupu
- nástup ihned, nebo dohodou
- možnost přesčasů
- volné víkendy (ranní a odpolední směny pondělí až pátek)
- mzda 140 Kč/hod v čistém

Informace o náboru

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Pak hledáme právě vás!

Neváhejte a zasílejte své strukturované životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská firma s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zámečník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- svářečský průkaz ZM1 (můžeme obnovit, či vystavit)
- zkušenosti na pozici zámečník (skládání dle výkresové dokumentace, bodování konstrukcí s CO2, broušení a řezání)
- zkušenosti na dané pozici alespoň dva roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3023642  Dátum zverejnenia: 9.4.2018