Obsluha strojů CNC - Ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Česká republika, Bratislavský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha CNC strojů a ostatních zařízení
- možnost získání certifikace na pozici a stroje
- 11 až 12hodinové směny, dle směnového kalendáře

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci na HPP
- stabilní práci
- pracovní pomůcky při nástupu
- zajištěné ubytování
- příplatky za noční směny, odpolední, svátky, přesčasy
- možnost využít přesčasové hodiny
- zajištěná doprava ze strany zaměstnavatele
- bonusy od mistra až do výše 2709,-
- dotace obědů ze strany zaměstnavatele 55%
- v případe nefungovaní jídelny - stravenky

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte a zasílejte své životopisy na [email protected], nebo volejte na tel. +420 739 368 402

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se zabývá výrobou tlumičů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

soustružník, horizontkář, obráběč kovů

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru obráběč kovů výhodou
- praxe na cnc strojích
- ochota práce na směny
- spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3011640  Dátum zverejnenia: 24.9.2017