Výroba interierových dielov/koberčekov/ do áut - Choceň

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Choceň, Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
112 Kč/h plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na kumulatívnu pracovnú pozíciu:
- montážny pracovník - operátor vo výrobe (výroba komponentov pre automobilový priemysel)
- obsluha lisov
- práce na poloautomatickej linke.
3 zmenná prevádzka.
Výrobný program je zameraný na komponenty, moduly a komplexné riešenie pre interiér vozidla, batožinový priestor a oblasť motora. Interiérové ​​diely (väčšinou izolačné) zabraňujú vniknutiu hluku, tepla, chladu do kabíny a zároveň tvoria pohľadové vnútro kabíny (kobercové diely, látkové interiérové ​​diely).

Ponúkame zodpovednú prácu v stabilnej spoločnosti, nadštandardné pracovné zázemie nadnárodnej spoločnosti, možnosti ďalšieho rozvoja a bohatý program zamestnaneckých výhod.
Mzda: 112 Kč/h /základ 83 Kč + variabilná zložka 0-21 Kč + rizikový príplatok 8 Kč/
Bonusy ku mzde:
15 Kč za popoludňajšiu zmenu
25 Kč za nočnú zmenu
25% príplatok za presčas

Ubytovanie a doprava - ZDARMA

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenu adresu z vášho regionu.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)

Pobočky:
Bardejov -
+421 911 828 201, [email protected]
+421 911 828 202, [email protected]
+421 911 828 204, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá patrí medzi svetových lídrov v akustických a tepelných riešeniach pre automobilový priemysel. Vyvíja a vyrába komponenty, komplexné moduly a systémy pre interiér vozidla a motorovú časť, ako aj protitepelné štíty a obloženie spodku vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť
- odvaha a nadšenie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2907579  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 112 Kč/h plus bonusy