Výrobní dělník - stabilní zaměstnání - až 100 kč/hod v čistém - doprava Zdarma z Turzovky a okolí

Wincott People

Místo práce
Opava, Hlučín, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Chlebovice, Třinec, Valašské Meziříčí, Vsetín, Žilinský kraj, Čadca, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příprava a manipulace příslušného materiálu.
• provádění kontroly výrobků dle kontrolních plánů
• lámání skla, práce pouze pro muže
• práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční 8hodinové), volné víkendy

MÍSTO PRACOVIŠTĚ SE NACHÁZÍ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ, přijmeme pracovníky, kteří mají zájem o práci i do jiných lokalit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda až 20 500 Kč/měsíc
• příplatky 22 Kč / hod za noční směny
• příplatky za přesčas 35 % hrubé mzdy
• příspěvek na závodní stravování 55 %
• roční bonus
• 5 týdnů dovolené
• ubytování zdarma
• po odpracovaných 12 měsících příspěvek na penzijní připojištění
• další zaměstnanecké benefity ( poukázky Flexi Pass, firemní akce, cafeterie systém ...)
• pro uchazeče z okolí Turzovky, Čadce a dalších okolních obcí nabízíme zdarma svoz na každou směnu a ze směny do měst Valašské Meziříčí a Třinec
• nástup možný ihned
• garantovaný výplatní termín
• vyplácení záloh
• každodenní starost koordinátora

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky, sms zprávou, nebo e-mailem.

Zasílejte také své životopisy. Na základě zaslání životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná mezinárodní firma zabývající se výrobou skla pro domácí spotřebiče, případně do obchodních řetězců.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučen nebo základní vzdělání se zkušenostmi 2 roky práce ve výrobním podniku
• samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
• ochota pracovat na 3 směnný provoz
• fyzický a zdravotní stav umožňující práci se zvýšenou fyzickou námahou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
ID: 2739398   Dátum zverejnenia: 13.9.2017