Tavič / formíř

Manuvia, a. s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Martin, Okres Žilina, Okres Poprad, Okres Olomouc, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava, Okres Vsetín, Okres Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
- hledáme pracovníky na pozici FORMÍŘ A TAVIČ
- skládaní modelového zařízení a rámů, zasypávaní pískovou směsí, po ztvrdnutí skládání rámů, natírání
- spouštění a ovládání středo-frekvenční pece, dohlížení na materiál v pecích, udělování množství materiálu do pecí. Kontrolování teploty pece. Odebírání vzorku kovu z pece na kontrolu a analýzu vzorku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní podniku
- poskytujeme ubytování zdarma
- výborné platové podmínky a platový růst
- zaučení na dané pozici zdarma
- možnost práce přesčas
- poskytujeme zálohy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimální zkušenosti na těchto pozicích, možnost zaučení
- vazačský průkaz
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
- ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2731047  Dátum zverejnenia: 20.9.2016