Zákaznícky superhrdina e-shopu Wilsondo.hu a Wilsondo.sk / Ügyfélszolgálatos szuperhős kerestetik a Wilsondo.hu/ Wilsondo.sk e-shopba

Wilsondo s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Amennyiben probléma nélkül tudsz magyarul kommunikálni, akár telefonon, akár e-mailben, Te vagy a mi emberünk! További információkat tovább olvasva találsz ;)

Nem részmunkaidős vagy szezonális munkáról van szó.

Nehézség nélkül megbirkózol egy telefonhívással egy mosolygós nénitől, aki nem tudja használni az internetet, de szeretne valami szépet venni az unokájának/keresztfiának..? Akkor is nyugodt tudsz maradni, ha 3 ember hív egyszerre? Nem félsz az Exceltől? Megbirkózol az e-mailekkel és a chatekkel? Csatlakozz Ritához, Beushoz, Biankához, Alenkához és Andihoz, és legyél Te is Info Power Girl!

Értékeljük azt, aki igyekszik és aki hajlandó kicsit többet tenni az elvártnál. Ezért olyan embereket keresünk, akik hajlandóak dolgozni magukon és a céggel együtt növekedni és fejlődni - szakmailag, fizetésügyileg és emberileg is. Nekünk sokkal fontosabb az hogy te KI vagy, mint az hogy MIT tudsz. Egy nyitott vállalat vagyunk, mind tegeződünk és nem próbálunk többnek tűnni, mint akik vagyunk. Az embereknek szabadságot és biztonságot nyújtunk, cserébe pedig felelősséget és megbízhatóságot várunk. Csapatjátékosokat keresünk, akik képesek együttműködni a többiekkel, hogy egy célért, egy irányba, együtt húzzuk a szekeret. Ráadásul, ha egy pozitív és laza figura vagy, akinek jó a humora, úgy illesz majd a csapatunkba, mint egy hiányzó puzzle darab.

Munkakör:
Bejövő megrendelések ellenőrzése és feldolgozása
Kommunikáció a vásárlókkal: telefonon, chatben, e-mailen keresztül
Együttműködés és kommunikáció a kollégákkal a vásárlók problémáinak megoldása érdekében
Szövegek és e-mailek fordítása
Munkaidő: 7:30 - 16.00 (fél óra ebédszünettel)
Munkavégzés helye: nálad otthon
Feltételek: 900 € (bruttó), ebédjegyek 4,5 € / (nap), féléves és év végi jutalom a munkához való hosszállás szerint = 13. fizetés

Az Önéletrajzod mellé kérlek küldj nekünk egy motivációs levelet magyar és szlovák nyelven egyaránt. Szeretnénk megtudni rólad valamit, ami nincs az Önéletrajzodban. Mit szeretsz csinálni szabadidődben, mi az ami boldoggá tesz, mik a céljaid … Igazából bármiről írhatsz! :) A motivációs levél nélküli Önéletrajzokat NEM FOGADJUK EL, ezért kérlek, ne felejtsd el elküldeni!

Zamestnanecké výhody, benefity

- féléves és év végi jutalom = 13. fizetés
- dolgozói kedvezmény - 25 % kedvezmény minden kínálatunkban szereplő termékre
- céges bulik - nyári és karácsonyi (egész szépen tudunk bulizni)
- átfizetett gyógytornász /masszőr 1x havonta
- 50 % hozzájárulás a multisport kártyához
- reggeli yoga a cégnél - 2x hetente
- barátságos és nyitott munkakörnyezet

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť WILSONDO s.r.o. prevádzkuje viacero eshopov zameraných na nábytok, matrace a bytové doplnky na slovenskom a maďarskom trhu. Tím momentálne tvorí 60 interných zamestnancov. Na trhu sa firma pohybuje už viac ako 10 rokov, za ktoré obslúžila už viac ako 150 000 spokojných zákazníkov.

Hlavné projekty:
Wilsondo.sk | Detskapostel.com | Ja-a-matrac.sk | Poschodovky.sk
Wilsondo.hu | Emeletes-agyak.hu | Matrac-es-en.hu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4712003  Dátum zverejnenia: 24.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac