Servisný technik

WILO CS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co vás čeká

Servis čerpacej techniky:

výjazdy k zákazníkom; identifikácia a odstránenie závad; uvedenie zariadenia do prevádzky; vykonávanie pravidelnej údržby zariadení; komunikácia so zákazníkom; komunikácia s koordinátorom servisného oddelenia; príprava podkladov pre vyúčtovanie servisného zásahu; pravidený reporting činnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdelanie elektro (vyučenie v odbore) - osvedčenia o dobornej sposobilosti podĺa §21, §22 a §23 vyhl. č. 508/2009 Z.z.; uživateĺská znalosť práce na PC - základné zručnosti MS Office; vodičské oprávnenie sk. B; základná znalosť anglického jazyka (čítanie dokumentácie v AJ)

Výhodou bude, pokud budete umět

Prax na obdobnej pozícii servisného technika TZB výhodou

Co vám můžeme nabídnout

Samostatná práca v malom kolektíve; motivujúce platové ohodnotenie; príspevok na stravné a dochodkové poistenie, služobný automobil aj na súkromné účely; služobný iPhone a notebook; pracovná doba Po-Pia; 6 týžňov dovolenky