Servisný technik

WILO CS s.r.o., organizačná zložka

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy je závislá od skúseností uchádzača a od plnenia kvalitatívnych a kvantitatívnych cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkom pri riešení požiadaviek na servis zariadení
• realizácia servisných výjazdov k zákazníkom
• komunikácia s externými servisnými partnermi
• uvádzanie zariadení do prevádzky, vrátane zaškolenia obsluhy
• identifikácia a odstránenie porúch na inštalovaných zariadeniach
• vykonávanie pravidelných prehliadok a údržby týchto zariadení
• komunikácia s koordinátorom servisného oddelenia
• posudzovanie reklamácií
• vedenie dokumentácie o zrealizovaných servisných výkonoch a posúdených
reklamáciách

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 20 ročnou tradíciou
• samostatná práca v mladom, dynamickom kolektíve
• motivujúce platové ohodnotenie, závislé od nasadenia a výkonu uchádzača
• pravidelné školenia pre zvyšovanie kvalifikácie
• služobné vozidlo (dodávka)
• služobný notebook, iPad
• mobilný telefón (iPhone)
• zamestnanecké benefity ( 30 dní dovolenky, služobný automobil, príspevok na stravu nad rámec zákona, rôzne firemné akcie počas celého roka, príspevok do 3.piliera)

Prednostne budeme oslovovať uchádzačov, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kritéria.
Do životopisu prosím pripojte aj svoju aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, meranie a regulácia, silnoprúd, znalosť hydrauliky výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Dynamics CRM - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čerpacej techniky je veľkou výhodou

Počet rokov praxe

5

• dynamická, samostatná a zodpovedná osobnosť s
ochotou učiť sa novým veciam
• stredoškolské vzdelanie v odbore elektro, prípadne
strojné zariadenia a pod.
• skúsenosti s prácou a problematikou v oblasti
čerpacej techniky a prácou servisného technika sú
veľkou výhodou
• odborná spôsobilosť podľa §21, §22 a §23 vyhl. č.
508/2009 Z.Z.
• schopnosť čítania výkresovej dokumentácie a schém
zapojenia zariadení
• držiteľ vodičského oprávnenia skupiny B s aktívnou
praxou
• užívateľská znalosť PC (MS Office)
• základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• zváračské oprávnenie/kurz výhodu

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Dortmunde (Nemecko), pôsobiaca v oblasti výroby a predaja čerpacej techniky.
www.wilo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4855291  Dátum zverejnenia: 14.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac