Servisný koordinátor

WILO CS s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
2 300 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy je závislá od skúseností uchádzača a od plnenia kvalitatívnych a kvantitatívnych cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjmanie a spracovanie požiadaviek na servisné zásahy od zákazníkov
• koordinácia servisných technikov
• komunikácia s externými servisnými partnermi
• plánovanie výjazdov servisných technikov a ich priame riadenie
• vedenie a správa jednotlivých servisných prípadov v systéme CRM
• riešenie reklamácií
• objednávanie náhradných dielov
• posudzovanie reklamácií
• príprava cenových ponúk na servisné práce

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 20 ročnou tradíciou
• samostatná práca v mladom, dynamickom kolektíve
• motivujúce platové ohodnotenie, závislé od nasadenia a výkonu uchádzača
• pravidelné školenia pre zvyšovanie kvalifikácie
• služobný notebook
• mobilný telefón (iPhone)
• zamestnanecké benefity ( 30 dní dovolenky, príspevok na stravu nad rámec zákona, rôzne firemné akcie
počas celého roka)

Prednostne budeme oslovovať uchádzačov, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kritéria. Do životopisu prosím pripojte aj svoju aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, meranie a regulácia, silnoprúd, znalosť hydrauliky výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Dynamics CRM - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čerpacej techniky je veľkou výhodou

Počet rokov praxe

5

• dynamická, samostatná a zodpovedná osobnosť s
ochotou učiť sa novým veciam
• stredoškolské alebo vysokoškolské
vzdelanie v odbore elektro, prípadne strojné
zariadenia a pod.
• skúsenosti s prácou a problematikou v oblasti
čerpacej techniky a prácou servisného technika,
prípadne koordinátora sú veľkou výhodou
• odborná spôsobilosť podľa §21, §22 a §23 vyhl. č.
508/2009 Z.Z.
• schopnosť čítania výkresovej dokumentácie a schém
zapojenia zariadení
• schopnosť riadiť menší tím servisných technikov
• užívateľská znalosť PC (MS Office)
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na
komunikatívnej úrovni

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Dortmunde (Nemecko), pôsobiaca v oblasti výroby a predaja čerpacej techniky.
www.wilo.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2439615  Dátum zverejnenia: 12.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac