13,5 EUR/hod.

Montážny pracovník - stolár - tesár

Wilmont s. r. o.

Rakúsko, Taliansko, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážne práce, nábytkárske práce, výroba dizajnového nábytku na dielni, stavba drevodomov, tesárske práce, celoročná práca

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný 12 po zapracovaní 15€ a viac /hod na živnosť, individuálne podmienky - podľa praxe a vedomostí s montážnymi prácami / ako zamestnanec 13,5 brutto, 13-14. plat ,ubytovanie strava hradená firmou

preplatená strava, ubytovanie, najlepšie platové podmienky na trhu.

Vzdelanie technického smeru, zásady v stavebníctve, spracovanie dreva, stolár - tesár, flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, drevospracujúci priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

komunikatívny, manuálne zručný, samostatný, kolektívny, nekonfliktný, ochota spolupracovať v týme

Sme firma pôsobiaca na Slovensku a v nemecky hovoriacich krajinách, zaoberajúca sa stolárstvom a tesárstvom, počet zamestnancov/ živnostníkov 15 - 20

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Wilmont s.r.o.
Kpt. Nálepku 371/30
01901 Ilava
ID: 3170340   Dátum zverejnenia: 20.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný 12 po zapracovaní 15€ a viac /hod na živnosť, individuálne podmienky - podľa praxe a vedomostí s montážnymi prácami / ako zamestnanec 13,5 brutto, 13-14. plat ,ubytovanie strava hradená firmou