Montážny stolár - stavebný stolár

Wilmont s. r. o.

Rakúsko, Taliansko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
nábor počas celého roka
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stolárov s poriadnou praxou na montážne práce design interiéru - exteriér drevostavby a fasády.

práca na živnosť plat 3500 - 5000 € , ubytovanie hotelové, strava hradená, Hľadáme skutočných odborníkov z fachu.

Vzdelanie technického smeru, zásady v stavebníctve, spracovanie dreva, stolár, flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár

komunikatívny, manuálne zručný, samostatný, kolektívny, nekonfliktný, ochota spolupracovať v kolektíve.

Sme firma pôsobiaca na Slovensku a v nemecky hovoriacich krajinách, zaoberajúca sa stolárstvom a tesárstvom, počet zamestnancov/ živnostníkov 25

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3170340  Dátum zverejnenia: 12.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac