4,5 - 5 EUR/hod.

Recepčná/ý

WILLOW s. r. o.

Miesto práce
Mýtna 23A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
okamžite/1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme recepčnú/recepčného do Apartmámnového domu My Home*** na TPP alebo polovičný úväzok, záleží na dohode a nástup okamžite. Náplň práce: vybavovanie požiadaviek klientov, vystavovanie dokladov , práca s pokladňou+e-kasou, vytváranie a upravovanie rezervácii v hotelovom softvéri, práca s rezervačnými portálmi, emailová a telefonická komunikácia s klientmi, príprava dokumentov pre cudzineckú políciu, denné vybavovanie požiadaviek manažéra, komunikácia prevažne v angličtine s klientami, spolupráca s chyžnými a údržbou, monitoring CCTV, denné reporty, spracovanie dane za ubytovanie, mesačná fakturácia klientov atď.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 850 brutto + príplatky

možnosť naučiť sa komplet chod recepcie v ubytovacom zariadení
stravné lístky
príplatky za víkendy, sviatky a nočné služby

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.9.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
schopnosť učiť sa nové veci
zodpovednosť

MY HOME - ubytovacie zariadenie
spoločnosť Willow s.r.o. prevádzkuje nehnuteľnosti v Starom meste. Je to rodinná a dynamická firma s možnosťou rastu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WILLOW s.r.o.
Mýtna 23A
81107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Zárecká
E-mail: poslať životopis
ID: 3759399   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850 brutto + príplatky