Obchodný manažér / Key account manager

Willmark Europe, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 11 - areál Golden City, 831 04, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka "VEĽKÉHO FORMÁTU".
Ak ste prerástli všetkých vo svojom okolí, ste pre nás ten pravý obchodník!

Náplň práce:
- zabezpečenie objednávok a zmlúv, klientský servis
- koordinácia zákaziek v spolupráci s výrobným oddelením
- vedenie obchodných rokovaní / dojednávanie obchodných podmienok spolupráce
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti
- akvizícia nových klientov
- monitoring konkurencie
- komunikácia s dodávateľmi a partnermi

- motivujúce finančné ohodnotenie a zaujímavé benefity,
- výkonný NTB, smartphone,
- práca s najmodernejšími technológiami,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu,
- zaujímavá práca pre veľkých zadávateľov a renomované značky,
- kreatívna práca pre rozmanitú klientelu z mnohých oblastí
- práca v štýlovom novom prostredí a v príjemnom kolektíve mladých ľudí

Váš Motivačný list a Životopis zasielajte na e-mail kariera@willmark.sk
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, reklama, polygrafia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Windows - základy
Mac OS - základy
Adobe Photoshop - základy
Adobe Illustrator - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- obchodnícke zručnosti, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- aktívny prístup k riešeniu úloh, flexibilita,
- asertívnosť, nadhľad,
- vysoké pracovné nasadenie a ťah na bránu,
- samostatnosť, svedomitosť, precíznosť,
- zodpovednosť, serióznosť, lojalita,
- schopnosť pracovať v tíme a operatívne riešiť prípadné problémy

Výhodou je znalosť trhu a skúsenosti v oblasti tlačovej produkcie a polygrafie (digitál, ofset), reklamy, marketingu alebo médií.

Spoločnosť Willmark pôsobí na trhu viac ako 15 rokov a disponuje najmodernejšími tlačovými technológiami a skúseným tímom polygrafických odborníkov, vďaka čomu sa zaradila k lídrom v oblasti digitálnej tlače a reklamnej produkcie.

Klientela Willmarku je rozmanitá - k našim zákazníkom patria renomované reklamné agentúry, významné domáce firmy aj nadnárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku, organizácie štátnej správy a samosprávy, zahraniční klienti a organizácie z oblasti kultúry, tretieho sektora a neziskovej sféry.

Staňte sa členom tímu Willmark aj vy!

Viac na www.willmark.sk a na www.willmark.sk/kariera

Stará Vajnorská 11
831 04 Bratislava
ID: 3078695   Dátum zverejnenia: 11.8.2017