Kuchař stylové restaurace "Koliba" na D1-58km

WILLIAM Resorts, Restaurants and Clubs, s.r.o.

Místo práce
Soutice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stylová restaurace „WILLIAM KOLIBA Restaurant D1-58km“ umístěna na nejvytíženější dálnici v České republice, dálnici D1 na odpočívce KALNÁ 58km směr Brno-Praha v blízkosti benzínové čerpací stanice Shell. Stylové restaurace s domácími výrobky a kuchyní Vám nabízí příjemné posezení v moderním a zároveň stylovém prostředí.

Více o nás viz www.d1koliba.cz

Co očekáváme:

  • zkušenost v oboru
  • iniciativu, spolehlivost
  • příjemné vystupování
  • přátelská povaha

Co nabízíme :

  • práce v příjemném a novém prostředí
  • pracovní doba : Středa-Neděle (5dnů v týdnu) [10.30-19.00]
  • stylová gastronomie
  • ubytování zajištěno přímo na provozovně

V případě zájmu nás neváhejte NÁS kontaktovat na tel.770 120 191 nebo a zašlete nám svůj ŽIVOTOPIS !

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4544838  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc