Operátor/-ka vo výrobe (1 smena, víkendy voľné)

Wild Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap 2024
800 EUR/mesiacodmeny prejednané na pohovore, hodinová mzda 4,50€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou nášho tímu ? Radi Vás privítame ! Poďte k nám vyrábať napr. zdravotnícke prístroje !
Čakajú na Vás rôzne činnosti potrebné pre montáž produktov /prístroje pre medicínu, dentálne prístr.,Lupenbrille ,operačné lampy, výrobky pre akustiku a iné
• Samostatná kompletná príprava a montáž
• Skladanie-skrutkovanie-krimpovanie
• Lepenie a balenie výrobkov
• Práca podľa prac. návodu,
• Vizuálna kontrola-výborný zrak,
• Komunikácia a riešenie a plnenie úloh nadriadeného
• Dodržiavanie bozp a 5 S na pracovisku
• Vzhľadom na výskyt chemických faktorov na pracovisku , práca nie je vhodná pre alergikov a astmatikova je potrebný vynikajúci zrak /bez korekcie a okuliarov/

• Pracovná doba na jednu zmenu s možnosťou začať od 6:00-7:00
• Mesačný dochádzkový bonus 60€
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Teambuildingové a iné firemné akcie;
• Práca v dynamickom kolektíve nadnárodnej spoločnosti
• Jazykové vzdelávanie hradené firmou(Anglický/Nemecký jazyk)
• Koncoročné darčekové poukážky; Príspevok na prváka
• Príspevok na kartu Multisport
• Vernostný príspevok-poukážka
• Odmena za odporučenie nového zamestnanca 700 €

• Hľadáme šikovných a zručných kolegov, ktorí majú chuť pracovať a sú otvorení novým možnostiam.
• Podieľajte sa aj Vy na spoločnom zdraví populácie a vyrábajte s nami prístroje pre zdravotníctvo.
• Prístroje na studené svetlo, dentálne zariadenia, U-lampy,Lupenbrille a tiež aj produkty akustiky- slúchadlá, mikrofóny.
• Čaká Vás zaujímavá práca v dynamickom tíme a nadnárodnej spoločnosti.
• Ponúkame plný prac.úväzok do nášho kmeňového stavu/žiadna agentúra/
• Stačí mať motiváciu a byť zručný a my vás zaškolíme!
• Ak máte skúsenosti a ponuka Vás oslovila, zašlite Váš CV a my Vás oslovíme!
• Radi Vás privítame v našom tíme !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené stredoškolské vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Montážnik min.1 rok

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Skúsenosti s lepením prípadne letovaním a krimpovaním-vítané
• Manuálna zručnosť
• Čítanie a orientácia v pracovných a motážnych návodoch
• Práca s optikou –nutný dobrý zrak
• Zodpovedný prístup
• Práca s lepidlami-dobrý zdravotný stav,skúsenosť s pracou s laserovým žiarením vítaná
• Nie je vhodné pre alergikov
• Schopnosť komunikovať s ľudmi a pracovať v kolektíve

Zaoberáme sa výrobou optických, zariadení, ktoré majú širokospektrálne využitie, hlavne v oblasti medicíny./vyrábame LED produkty, prístroje do dentálnych laboratórií,produkty zo skleneného vlákna,zdroje studeného svetla,rôzne doplnky medicínskej techniky, slúchatká, mikrofóny a rôzne iné komponenty akustiky/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4457212  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac