Pracovník údržby-strojár

Wild Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca je vhodá pre muža
manuálna práca -zručnosť/fyzická zdatnosť/
čiastočná práca vo výrobe, práca na údržbe a v dielni
obsluha strojov-sústruh, fréza, prípadne iné
úprava dielov, príprava prípravkov pre výrobu
drobné opravy na zariadeniach vo firme
práca podľa pokynov nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,00€ /hod brutto, + prémie /podľa skúseností

1-zmenná prevádzka,-Po-pia//možnosť začatia smeny od 06:-07:00/ čisté prostredie, zaujimavá práca, dobrý kolektív
Mesačný dochádzkový bonus, strav.lístky, 3 pilier- DDS,odmeny, koncoročné darčekové poukážky, príplatky podľa ZP, príspevok na prváka,firemne letné a zimné akcie

Životopisy zasielajte čo najskôr e-mailom alebo poštou a taktiež súhlas so spracovaním osob. údajov
Budeme kontaktovať len tých, ktorí vyhoveli našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.9.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojár, zámočník

skúsenosti v montáži výhodou ,skúsenosti s prácou na strojoch-sustruh-fréza, manuálna zručnosť,znalosť technickej dokumntácie, flexibilita, zodpovednosť, precíznosť

Zaoberáme sa výrobou optických zariadení,ktoré majú širokospektralne využitie,hlavne v oblasti medicíny./vyrábame LED produkty ,produkty zo skleneného vlákna,rôzne doplnky medicínskej techniky, komponenty akustiky/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Coburgova 84/7607
917 48 Trnava

Kontakt

ID: 3735273   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,00€ /hod brutto, + prémie /podľa skúseností