IT technik

WIKTOR LEO BURNETT, s.r.o.

Miesto práce
Leškova 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa kamerových systémov
- správa elektronických zabezpečovacích systémov (EZS)
- správa a dohľad a evidencia HW s SW
- inštalácia a implementácia dodaného HW a SW
- správa a dohľad nad tlačiarňami; kontrola a objednávanie spotrebného materiálu
- správa LAN sieti, WIFI sieti, ETH kabeláže
- operatívne odstránenie porúch a nedostatkov vzniknutých na hardvéri (v réžii alebo s dohodnutými servisnými strediskami)
- pravidelná profylaktika HW na základe časového plánu
- prieskum a analýzu stavu výpočtovej techniky
- vypracovanie investičného plánu na základe analýzy stavu HW a SW
- realizácia nákupu HW na základe schváleného investičného plánu
- kontrola a správa licencií

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: október 2017
Forma kontaktu: e-mail so subjektom správy "IT technik" posielať na adresu : maca@wlb.sk
Prihlášky bez tohto označenia nebudú zaradené do výberového konania. Uchádzačov prosíme zaslať aj krátky motivačný list, v ktorom napíšu prečo chcú u nás pracovať + osobnú fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Mac OS - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
IBM Lotus Notes - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Windows serverov - základy
Administrácia LAN/WAN - základy
Administrácia Lotus Notes - základy

- samostatnosť
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- komunikatívnosť

Wiktor Leo Burnett je jednou z najúspešnejších full - servisových reklamných agentúr na slovenskom trhu. Na trhu pôsobí od roku 1994 a v rámci hodnotenia reklamných agentúr sa ocitla vždy na priečkach z TOP 3. V rokoch 2002, 2004, 2005, 2011 a 2012 a 2016 získala ocenenie Agentúra Roka. Vo svojom klientskom portfóliu má značky z finančného, telekomunikačného, rýchloobrátkového segmentu, tovaru dlhodobej spotreby, služieb ako aj ďalšie. Viac na www.wlb.sk
WLB je súčasťou reklamnej siete Leo Burnett Worldwide, ktorá svojimi 96 pobočkami v 84 krajinách patrí medzi najväčšie reklamné siete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Leškova 5
81104 Bratislava
ID: 3204719   Dátum zverejnenia: 11.10.2017