Operátor digitálnych tlačiarní

Wigger s.r.o.

Miesto práce
Braneckého 29, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tlač veľkoformátových a maloformátových výkresov a ich finalizácia .
- príprava stroja k tlači
- obsluha digitálnych tlačiarní
- výstupná kontrola - zodpovednosť za kvalitu tlače
- práca s pokladňou
-komunikácia s klientom

Hľadáš individuálny prístup zamestnávateľa, mladý kolektív, stabilnú prácu, výplatu vždy načas? Si precízny, máš zmysel pre detaily, zodpovedný prístup k práci, máš chuť sa učiť nové veci? Tak potom hľadáme práve teba. Stačí ti chuť pracovať, mať úplne stredoškolské vzdelanie s maturitou a byt precízny. Ostatné ak budeš mať chuť sa naučíš, no zmysle pre datail musíš mať v sebe.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Chuť sa vzdelávať a rozvíjať svoje vedomosti v oblasti polygrafie a reklamy. Nutnosť byť precízny a mať zmysel pre detail.

Wigger.sk
- mensia rodina stabilna firma s pozitivnym prostredim
- zaoberajúca sa veľkoformátovou tlačou výkresov a reklamnou tlačou ako rôzne banery, plagaty, letáky, roll upy, obrazy a atd.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3481832  Dátum zverejnenia: 30.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,-