Reklamačný technik Porotherm

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1200 €/brutto + mesačná odmena 300 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Systémové a procesné spracovanie reklamovaného tovaru v CRM systéme
  • Zabezpečenie efektívneho chodu reklamačného procesu
  • Posudzovanie oprávnenosti reklamácií
  • Správa a evidencia reklamácií vo vzťahu k veľkoobchodným zákazníkom (B2B)
  • Zhotovenie fotodokumentácie reklamovaného tovaru na stavbe
  • Plánovanie a organizácia služobných ciest
  • Vypracovanie reklamačného protokolu
  • Získanie a evidencia vzoriek reklamovaného tovaru od zákazníka
  • Príprava a zabezpečenie interného aj externého testovania vzoriek
  • Príprava tovaru určeného k likvidácii v súčinnosti s vedením spoločnosti
  • Komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti
  • Optimalizácia procesov a kontrola ich dodržiavania
  • Poskytovanie interných aj externých školení a prezentácie
  • Manažovanie asistenčnej služby
  • Vypracovanie vyúčtovania k služobným cestám, evidencií vozidla

  • aktívna podpora osobnostného a vzdelanostného rozvoja zo strany zamestnávateľa
  • sociálny program ( teambuildingy, športový deň, vianočný večierok... )
  • zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov Wienerberger
  • ročný bonus
  • služobné vozidlo Škoda Octavia
  • mobil a notebook.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • VŠ stavebné vzdelanie
  • Prax v obore 3 roky
  • Predchádzajúce pokročilé skúsenosti s reklamačnými procesmi
  • Zodpovednosť a rozvážnosť pri riešení úloh a schopnosť riešiť neštandardné situácie
  • Samostatné logické myslenie, dôslednosť, precíznosť, komunikatívnosť
  • Ambície stále sa zdokonaľovať v danej oblasti

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4331931  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac