Administratívny referent

Miesto práce
Tehelná, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Od 700 EUR/mesiac700 € + 150 € mesačná odmena (v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme flexibilného a samostatného človeka, ktorý rád komunikuje a má aktívny prístup k práci.

Hlavná náplň práce:
  • Evidencia došlých faktúr v systéme SAP
  • Evidencia a triedenie došlej pošty, odosielanie pošty
  • Evidencia pokladne, príprava záloh z pokladne a výdavkových pokladničných dokladov
  • Podpora HR oddelenia
  • Správa archívov
  • Objednávanie kancelárskych potrieb
  • Príprava meetingových miestností a zabezpečenie občerstvenia pre návštevy
  • Administratívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • možnosť vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • dobrá atmosféra v pracovnom kolektíve
  • zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • aktívny prístup

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4211169  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac