Projektový manažér predaja

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plnenie plánu v predaji produktov spoločnosti Wienerberger v pridelenom regióne - región Západ (Trnava, Piešťany, Myjava, Hlohovec, Nitra, Zlaté Moravce, Dunajská Streda, Komárno, Nové Zámky, Galanta, Šaľa, Levice),
  • projektový predaj zameraný na evidenciu projektov, manažovanie databázy projektov a koordinovanie predaja,
  • pracovné návštevy s obchodnými partnermi (zmluvní a nezmluvní partneri), realizačnými firmami, koncovými zákazníkmi, projektantmi, developermi, investormi atď.,
  • dodržiavanie zmluvných podmienok , ktoré majú obchodní partneri dohodnuté so spoločnosťou Wienerberger,
  • pri predaji sa musí riadiť zmluvnými podmienkami a akciami, ktoré sú stanovené spoločnosťou a pravidlami, ktoré sú popísané v obchodných podmienkach,
  • administratívne úlohy v CRM spojené s aktivitami: týždenné plánovanie, reporty, zápis z reklamácii, vytváranie cenových ponúk,
  • sledovanie trhu a vývoj konkurencie vo svojom regióne,
  • klasifikácia a definovanie inventúry potenciálu cieľových skupín v CRM ako hlavné realizačné firmy, developeri, projektanti
  • hľadanie nových obchodných partnerov,
  • spolupráca s oddeleniami(produktové, ponukové, projektové, marketingové a vnútorná služba)

Ponúkame:
  • motivujúce platové podmienky,
  • osobné motorové vozidlo Škoda Octavia Combi aj na súkromné účely,
  • mobilný telefón iPhone,
  • notebook a iPad,
  • flexibilný pracovný čas a zabezpečenie kancelárie pre prácu z domu,
  • sociálny program,
  • kompletné produktové zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • presvedčivé predajné a komunikačné zručnosti a schopnosti,
  • zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita,
  • tímový hráč, zvládanie stresu a dynamického pracovného nasadenia,
  • orientácia na cieľ,
  • skúsenosť s prácou v SAP/CRM sú vítané,
  • aktívne skúsenosti práce s Excel, Word, PowerPoint, Outlook,

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4207460  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac