HR Generalist

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
asap
800 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 800 € + mesačné odmeny od 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nábor, výber– inzercia a aktualizácia voľných pracovných pozícií, selekcia vyhovujúcich životopisov, pohovory s vhodnými kandidátmi;
  • Realizácia náborových kampaní v spolupráci s oddelením marketingu ;
  • Personálna administratíva – osobné zložky zamestnancov, príprava pracovných zmlúv, dodatkov ku zmluvám, súhlasu so spracovaním osobných údajov a iných dokumentov súvisiacich s nástupom alebo výstupom, zabezpečovanie personalistky a PAM v HR IT;
  • Zabezpečuje vstupné, periodické a výstupné prehliadky zamestnancov;
  • Spracovanie dochádzky zamestnancov;
  • Spolupráca so mzdovou účtovníčkou;
  • Poradenstvo a podpora vedúcich pracovníkov v otázkach HR a pracovného práva;
  • Zabezpečovanie komunikácie zamestnancom, organizácia rôznych event-ov a teambuildingov;
  • Identifikácia potrieb vzdelávania a zabezpečovanie školení zamestnancov;
  • Vyúčtovanie cestovných príkazov a žiadostí o príspevok na rekreáciu;
  • Iné administratívne práce spojené so zabezpečovaní OOP, BOZP, nákupu, realizácia reportingu podľa potreby lokálneho manažmentu.

  • skvelý tím a priateľská atmosféra
  • home office a flexibilný pracovný čas
  • sociálny program ( teambuildingy, športový deň, vianočný večierok... )
  • zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov Wienerberger

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Human - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý time management, organizačné a komunikačné schopnosti
  • multitasking, odolnosť voči stresu
  • tímový hráč, príjemná a veselá povaha
  • proaktívnosť, ochota učiť sa nové veci

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4165315  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac