Manažér logistiky a skladov

Wienerberger s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacod 2000€ + ročná odmena (základná mzda bude upravená podľa skúsenosti a praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Wienerberger - Semmelrock, líder vo výrobe a predaji tehál, škridiel a betónovej dlažby, hľadá MANAŽÉRA LOGISTIKY A SKLADOV, ktorého úlohou bude viesť a riadiť spoločný tím pri komplexnom zabezpečení skladovania, expedície a logistiky tovaru k zákazníkovi (prevádzky Zlaté Moravce, Sereď a Boleráz).

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
• Komplexné riadenie oddelení logistiky, expedície a skladu,
• Logistické zabezpečenie príjmu, výdaja a prepravy tovaru a plynulosti jej toku,
• Analyzovanie a navrhovanie optimalizácie procesov v logistike s prihliadnutím na náklady, efektívnosť a kvalitu,
• Implementácia LEAN nástrojov na optimalizáciu procesov,
• Výber dodávateľov logistických služieb, vyhodnotenie tendrov a predloženie návrhu na schválenie vedeniu spoločnosti a následne dohodnutie presných podmienok zmlúv,
• Vedenie príslušnej dokumentácie, evidencie, riadenie inventúry,
• Spolupráca s ostatnými zložkami a oddeleniami v rámci spoločnosti,
• Zodpovedanie za dodržiavanie BOZP a OOPP,
• Zodpovednosť za skladové hospodárstvo, kontrola nákladov a reporting,
• Harmonizácia politík sesterských spoločností Wienerberger- Semmelrock a zodpovednosť za implementáciu stratégií schválených vedením spoločnosti.

Ponúkame:
+ Príležitosť sebarealizácie a kariérneho rastu
+ Stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti.
+ Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
+ Zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4 rokov

• Skúsený manažér väčšieho kolektívu (20 a viac), schopnosť viesť a manažovať ľudí,
• Schopnosť riadiť, koordinovať a kontrolovať projekty najmä v oblasti logistiky,
• Orientácia na výsledky,
• Plánovanie a organizačné schopnosti,
• Schopnosť stanoviť si priority a timing,
• Schopnosť rozhodovať a prevziať zodpovednosť,
• Odolnosť voči stresu,
• Schopnosť riešiť problémy.

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger s.r.o
Železničná 53
900 31 Stupava

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Toth
Tel.: +421919245300
E-mail: poslať životopis
ID: 4095666  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac