Mechatronik - PLC programátor

Wienerberger s.r.o.

Místo práce
České Budějovice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Mechatronik - programátor PLC pro výrobní závody po celé České republice.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce bude automatizace, vývoj a programování všech typů robotů včetně jejich kalibrace a uvedení do chodu. Zavádění umělé inteligence pro všechny závody ve skupině Wienerberger.

OČEKÁVÁME

  • VŠ vzdělání (robotizace, strojní a reverzní inženýrství, robotika a automatizace ve strojírenství)
  • prokazatelnou praxi a proaktivitu v oblasti programování
  • ochotu cestovat po celé České republice

NABÍZÍME

  • dostatek smysluplné práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • podporu při relokaci
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4076895  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc