Asistent zlepšovania procesov

Wienerberger s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac700 €+ 150 € mesačná odmena (možná zmena podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wienerberger s.r.o. hľadá do svojho závodu na výrobu tehál v Zlatých Moravciach
Asistenta do výroby a údržby, ktorý má základné znalosti o nástrojoch PIP+ (Plant Improvement Program = 5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.) Jeho úlohou bude vykonávať rôzne administratívne a meracie práce, vrátane tvorby popisov, reportov, zapisovania výrobných údajov, udržiavaním údajov o školeniach, vykonávania auditov atď. Jeho úlohou bude osvojí si všetky nástroje PIP+ a následne bude zodpovedať za ich dodržiavanie na závode.

Hlavné zodpovednosti:
• Vykonáva rôzne merania vo výrobe
• Zapisuje, eviduje a vyhodnocuje rôzne výrobné údaje
• Pripravuje rôzne reporty, grafy a tabuľky podľa PIP+ štandardu a aktualizuje ich na nástenke
• Sleduje a udržiava aktuálne školenia v oblasti PIP+ pre zamestnancov závodu
• Vykonáva pravidelný interný PIP+ audit
• Vytvára pracovné inštrukcie štandardizovanej práce SOP (BOZP, 5S, upratovanie, pracovné postupy, kontrola kvality)
• Spolupracuje na analýze
• Sleduje a dohliada na termíny podľa PIP+ štandardov

+ stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
+ prehlbovanie praktických vedomosti (5S, KAIZEN, PPS, LEAN, SMED, FMECA...)
+ možnosť vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
+ priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
+ dobrá atmosféra v pracovnom kolektíve
+ individuálny prístup
+ zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• presnosť, dôslednosť a vytrvalosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• schopnosť doťahovať veci do konca
• technické myslenie a zručnosť
• aspoň základné skúsenosti s 5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.
• dobré komunikačné schopnosti, schopnosť vysvetliť a prípadne učiť kolegov
• aktívny prístup
• ochota učiť sa nové veci

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Tehelna 1203/6
953 01 Zlaté Moravce
ID: 4038828  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac