Koordinátor zlepšovania procesov PIP+

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacod 1000 EUR (podľa skúseností) + mesačné prémie + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wienerberger s.r.o. hľadá do svojho závodu na výrobu tehál v Boleráze Koordinátora PIP+ (Plant Improvement Program = 5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.). Hlavnou úlohou koordinátora PIP+ bude podpora tímu vedenia závodu pri celoplošnom zavádzaní a vylepšovaní štandardizovaných spôsobov riadenia procesov na rôznych úrovniach vo výrobnom závode, podporuje dodržiavanie BOZP na závode.
Bude súčasťou tímu, ktorý bude riadiť realizáciu neustáleho zlepšovania procesov a kultúry v celom závode. Technik PIP+ bude vykonávať zber a následnú analýzu procesných dát, na základe ktorej bude odporúčať najefektívnejšie využitie všetkých vstupov a zdrojov v samotnom procese. Osvojí si všetky nástroje PIP+ a následne bude zaškoľovať kompetentných pracovníkov.

Hlavné zodpovednosti:
  • Osvojuje si, zavádza a kontroluje dodržiavanie nástrojov PIP+ (5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.)
  • Rozvíja LEAN kultúru vo výrobnom závode, vedie školenia LEAN metodiky - workshopy,
  • Zaškoľuje kompetentných pracovníkov k aktívnemu využitiu PIP+ nástrojov v každodennej praxi
  • Sleduje, udržiava a zabezpečuje potrebnú odbornú prípravu a školenia v oblasti PIP+ pre zamestnancov závodu,
  • Vykonáva pravidelný interný PIP+ audit
  • Aktualizuje PIP+ reporty a vizualizácie jednotlivých trendov na výrobných staniciach
  • Riadi projekty neustáleho zlepšovania od začiatku až po realizáciu (vrátane dokumentácie)
  • Participuje a aktívne prispieva k vytvoreniu analýzy možných chýb a následkov pre bezpečnosť, proces a dizajn (FMECA)
  • Kontroluje dodržiavania BOZP a OOPP pravidiel na závode
  • Realizuje politiku BOZP na závode pod dohľadom Technika BOZP

  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • možnosť vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • dobrá atmosféra v pracovnom kolektíve
  • individuálny prístup
  • zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

  • technické myslenie a zručnosť
  • orientácia na proces a zlepšovanie
  • aspoň základné skúsenosti s 5S, KAIZEN, 6S, LEAN, SMED, FMEA atď.
  • výborné komunikačné schopnosti, schopnosť vysvetliť a učiť kolegov
  • aktívny prístup
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • schopnosť doťahovať veci do konca
  • ochota učiť sa nové veci

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4038590  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac