Účtovník

Miesto práce
Železničná 53, Stupava
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiaczákladná mzda od 900€ + prémie, základná mzda bude dohodnutá v závislosti od skúseností kandidátky/kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wienerberger buduje nový tím účtovníctva v Stupave a preto hľadáme skúsenú účtovníčku/ účtovníka s praxou účtovania vo výrobnej firme a skúsenosťami účtovania v SAP. Úspešná kandidátka/kandidát bude samostatne zabezpečovať podvojné účtovníctvo, podľa slovenských účtovných predpisov a IFRS a s.

Hlavnou náplňou práce je:
  • Zodpovednosť za účtovanie rôznych typov účtovných agend (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.),
  • Spolupráca na mesačných, štvrťročných a ročných uzávierkach,
  • Mesačné spracovanie DPH, daní z motorových vozidiel a iných daní,
  • Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi a ostatnými inštitúciami,
  • Pripravovanie účtovných výkazov, daňových priznaní k DPH, účtovných závierok a priznaní k dani z príjmov PO,
  • Spolupráca pri IFRS a štatutárnom audite.

Ponúkame:
  • stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
  • flexibilný pracovný čas,
  • možnosť práce z domu (po zapracovaní)
  • práca v menšom kolektíve s priateľskou atmosférou,
  • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu,
  • individuálny prístup,
  • zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • 1 - 3 roky skúsenosti s komplexným účtovníctvom
  • prax ako účtovník vo výrobnej firme
  • znalosť IFRS štandardov, daňových predpisov
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4010255  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac