Referent ponukového oddelenia

Wienerberger s.r.o.

Miesto práce
Železničná 53, Stupava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu podpory predajného oddelenia hľadáme flexibilného a samostatného človeka, ktorý bude rád komunikovať nielen s kolegami ale aj obchodnými partnermi a zákazníkmi. Komplexné vstupné zaškolenie je súčasťou adaptačného procesu.

Hlavnou náplňou práce je:

- Vypracovanie cenových ponúk pre obchodných partnerov a koncových zákazníkov na základe zadania od zákazníkov,
- Komunikácia s koncovým zákazníkom,
- Práca s databázou CRM,
- Administratívna činnosť spojená s podporou obchodného oddelenia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800€ + prémie, v závislosti od skúseností kandidáta

+ Ponúkame Vám stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti.
+ práca v menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
+ možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
+ individuálny prístup
+ flexibilný pracovný čas
+ zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický, ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- aktívny prístup
- kreatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Wienerberger s.r.o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. sú dcérske spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger s.r.o
Železničná 53
900 31 Stupava

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Toth
Tel.: +421919245300
E-mail: poslať životopis
ID: 3785185   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800€ + prémie, v závislosti od skúseností kandidáta