Junior digital asistent

Wienerberger

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 EUR (+ výkonnostné prémie v závislosti od dosiahnutých KPI)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme flexibilného a samostatného človeka so schopnosťou učiť sa nové veci, techniky a postupy. Požadujeme aktívny prístup k práci.

Hlavnou náplňou práce je:
- príprava a realizácia marketingových a PR aktivít;
- správa obsahu web stránky a sociálnych médií;
- spolupráca s koncernovým marketingom v oblasti digital marketingu;
- obsahové plnenie marketingových materiálov;
- kreatívna práca na zaujímavých digitálnych kampaniach;
- prinášanie nových nápadov, nadšenie pre marketing, chuť sa učiť nové veci;
- komunikácia s grafickou a IT podporou;
- príprava interných Powerpoint prezentácií ;

-ponúkame Vám mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
-samostatný výkon práce
-mladý kolektív
-príjemné prostredie
-kompletné vstupné zaškolenie
-sociálny program (teambuilding, vianočný večierok... )
-notebook, služobný mobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Google Analytics - základy

- kreatívnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- aktívny prístup
- flexibilita
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. jsou dcérské spoločnosťi najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger slovenské tehelne, s.r.o.
Boleráz 632
919 08 Boleráz
ID: 3600531   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR (+ výkonnostné prémie v závislosti od dosiahnutých KPI)