Zámočník

Wienerberger

Miesto práce
Boleráz
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 5,00 €/hod + mesačne odmeny (od 200€) + príplatky za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha linky prípravovňa surovín
- Medzioperačná kontrola kvality
- vykonávanie preventívnej údržby zariadení
- odstraňovanie strojných porúch na zariadeniach
- navrhovanie zlepšení
- udržiavanie poriadku na zverenom pracovisku
- spolupráca s dennou údržbou a operátormi na ostatných linkách
- vypĺňanie príslušných formulárov a výkazov

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- istota finančného ohodnotenia
- dobré pracovné podmienky
- príjemný pracovný kolektív
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- preplácané nadčasy
- stravovanie počas ranných zmien v pracovné dni ; str. lístky cez nočné + víkendy
- príspevky na kultúrne podujatia
- zľavy na všetky výrobky skupiny Wienerberger

V našom závode v Bolerázi pri Trnave budujeme nanovo náš pracovný tím. Hľadáme človeka so zámočníckymi skúsenosťami a vysokou mierou samostatnosti a vynaliezavosti pri odstraňovaní porúch..
Mzda bude upresnena na pohovore a bude zohľadňovať skúsenosti uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojnícke vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Výhodou je zváračský preukaz , preukaz VZV

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. jsou dcérské spoločnosťi najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger slovenské tehelne, s.r.o.
Boleráz 632
919 08 Boleráz

Kontakt

ID: 3554492   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 5,00 €/hod + mesačne odmeny (od 200€) + príplatky za nadčas