HR manager / Manažér ľudských zdrojov

Wienerberger

Miesto práce
Železničná 53, 900 31 Stupava
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2000 € (podľa skúsenosti)+ mesačná odmena + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie oddelenia ľudských zdrojov; prideľovanie a kontrola úloh;
• Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia;
• Plánovanie ĽZ a riadenie pracovného miesta, analýza kapacitných potrieb spoločnosti;
• Riadenie vyhľadávania, výberu a uvoľňovania zamestnancov;
• Nastavenie systému vzdelávania a rozvoja zamestnancov, analýza vzdelávacích potrieb; starostlivosť o tvorbu plánu vzdelávania a jeho realizáciu;
• Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a ich motiváciu;
• Riadenie talent manažmentu a zabezpečenia rozvoje potenciálu zamestnancov;
• Riadenie výkonnosti a hodnotenia zamestnancov;
• Stanovenie systému odmeňovanie zamestnancov a iných motivačných faktorov, riadenie mzdovej agendy;
• Zabezpečenie personálneho reportingu a personálneho controllingu;
• Dohľad nad informačným systémom pre RĽZ;
• Starostlivosť o firemná kultúru, internú komunikáciu a dodržiavanie etického a morálneho kódexu spoločnosti;
• Starostlivosť o zamestnancov, riadenie firemných eventov;
• Návrh sociálneho systému pre zamestnancov podľa interných smerníc, stravovanie zamestnancov a rozdeľovanie sociálneho fondu;
• Spolupráca s BOZP útvarom, evidencie pracovných úrazov a preventívnych opatrení;
• Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR;
• Spolupráca s ďalšími organizačnými útvarmi organizácie.

Ponúkame Vám mladé pracovné prostredie a prácu v silnej medzinárodnej spoločnosti.
príjemné prostredie
kompletné vstupné zaškolenie
sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonominka, právo, humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Proaktívny prístup k práci
• Nezávislosť, integrita
• Schopnosť tímovej práce
• Spoľahlivosť a vysoká autonómnosť
• Tvorivosť a inovatívnosť
• Dobre organizovaná osobnosť
• Manažérska “odvaha”
• Flexibilita a dynamičnosť
• Výborné komunikačné schopnosti
• Zručnosti v oblasti riadenia zmien
• Vodcovské zručnosti
• Vyjednávacie schopnosti
• Prezentačné zručnosti
• Schopnosť efektívneho riešenia problémov
• Orientácia na výsledky

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. jsou dcérské spoločnosťi najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Železničná 53
900 31 Stupava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Cino
Tel.: +421907959506
E-mail: poslať životopis
ID: 3553289   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2000 € (podľa skúsenosti)+ mesačná odmena + ročná odmena