Administratívna referentka

Wienerberger s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inzerovianie a vyhľadávanie vhodných kandidátov
- Pohovory s kandidátmi
- Administratívne vybavuje nástup a výstup zamestnancov
- Objednáva školenia pre pracovníkov závodu
- Objednáva zamestnancov na vstupné a výstupné lekárske prehliadky
- Objednáva pre zamestnancov OOP
- Zabezpečuje čistenie OOP
- Vystavuje cestovné príkazy na služobné cesty
- Príprava tabuliek, prezentácií a oznamov pre zamestnancov
- Podpora lokálneho vedenia závodu
- Nákup drobného materiálu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800 € + min. 200 € prémie (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky)

- Stabilná práca v proserujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- Istota finančného ohodnotenia
- Dobré pracovné podmienky
- Príjemný pracovný kolektív
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- Príspevok na stravovanie alebo stravenky nad rámec zákona
- Vecné dary a odmeny pri dosiahnutí životného a pracovného výročia
- Predaj výrobkou firmy za nižšie ceny
- Príspevok na kultúru, šport, společné akcie
- Nápoje na pracovisku
- Ďalšie benefity podľa kolektívnej dohody

Na našej prevádzke v Zlatých Moravciah budujeme nanovo náš pracovný tím. Hľadáme empatického a veselého človeka so skúsenosťami s náborom kandidátov a ktorý je otvorený novým výzvám.
Kandidátovi bude poskytnutá podpora a know-how z centrály HR.
Mzda bude upresnena na pohovore a bude zohľadňovať skúsenosti uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax v personalistike (výberové konania)
- Komunikatívnost
- Samostatnost
- Spoľahlivosť
- Organizačné schopnosti
- Empatia
- Ochota

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. jsou dcérské spoločnosťi najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelna 1203/6
953001 Zlaté Moravce
ID: 3487223   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 € + min. 200 € prémie (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky)