Obsluha expedičnej linky

Wienerberger s.r.o.

Miesto práce
Tehelná 6, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
20.08.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha expedičnej linky
- výstupná kontrola výrobkov
- kontrola stavu balenia
- udržiavanie poriadku na zverenom pracovisku
- práca na zmeny (6:00 - 14:45; 18:00 - 2:45. Pracovný cyklus 2x ranná/2xnočná/2dni voľno)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,36 €/hod. 130,00 €/mesač.prémie + príplatok 0,55 €/hod.

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- istota finančného ohodnotenia
- vysoká firemná kultúra
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- stravovanie počas ranných zmien v pracovné dni; stravné lístky cez víkend + nočné zmeny
- odmena pri životnom, pracovnom výročí
- príspevok na šport a kultúru

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- preukaz vodiča VZV výhodou
- výhodou elektrotechnické vzdelanie (možnosť kariérneho rastu)

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. jsou dcérské spoločnosťi najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 1203/6
953 01 Zlaté Moravce
ID: 3364422   Dátum zverejnenia: 20.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,36 €/hod. 130,00 €/mesač.prémie + príplatok 0,55 €/hod.