Zástupca zmenového majstra /striedač/

Wienerberger

Miesto práce
Tehelná 1203/6, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,00 €/hod + mesačné prémie 160,00 € + príplatok 0,55 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zastupovanie obslúh na výrobných linkách
* zastupovanie zmenového majstra
* preventívna údržba zariadení
* diagnostika a odstraňovanie porúch
* udržiavanie poriadku na zverených zariadeniach a úsekoch
* práca na zmeny (6:00-14:45 ; 18:00-2:45; pracovný cyklus - 2x ranná, 2x nočná, 2x voľno)

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- istota finančného ohodnotenia
- dobré pracovné podmienky
- príjemný pracovný kolektív
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu aj v oblasti elektrotechniky
- preplácanie nadčasov
- stravovanie na ranných zmenách počas pracovných dní; stravné lístky cez nočné zmeny + víkendy
- odmena pri životnom, pracovnom výročí
- príspevok na šport a kultúru

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* elektrotechnické vzdelanie výhodou /zameranie na slaboprúd, platný kvalifikačný preukaz min. § 21 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z./
* výhodou záujem o mechanické opravy strojov a zariadení
* výhodou preukaz obsluhy VZV
* vyžadujeme zodpovedný prístup, flexibilitu a ochotu učiť sa nové veci

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. jsou dcérské spoločnosťi najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť Tondach Slovensko – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 1203/6
953 01 Zlaté Moravce
ID: 3287779   Dátum zverejnenia: 20.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,00 €/hod + mesačné prémie 160,00 € + príplatok 0,55 €/hod.