Mzdový účtovník

Wienerberger s.r.o.

Miesto práce
Železničná 53, 900 31 Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné spracovanie a vedenie kompletnej mzdovej agendy v zmysle platnej legislatívy
- personalistika
- kontrola podkladov pre mesačnú uzávierku, reporting
- vyhodnocovanie evidencie dochádzky
- komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia
- zasielanie daňových prehľadov, hlásení, ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti
- poskytovanie poradenstva v oblasti pracovno-právnych záležitostí
- personálna administratíva, činnosti súvisiace so vznikom a zánikom pracovno-právneho vzťahu
- výkazníctvo (Trexima, Štatistický úrad)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.300,00 EUR brutto

- práca a zázemie v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť získania a výmeny nových vedomostí a skúseností

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý
Personalistika - základy

Vodičský preukaz

B

- znalosti a prax s vedením mzdového účtovníctva min. 2-3 roky
- znalosti v oblasti personalistiky
- práca s personálnym programom HUMAN od spoločnosti HOUR, spol. s r.o.
- samostatnosť, flexibilita, komunikačné schopnosti

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. a Semmelrock Stein+Design Dlažby s.r.o. jsou dcérské spoločnosťi najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2015 patrí do skupiny Wienerberger aj spoločnosť TONDACH SLOVENSKO, s.r.o. – výrobca a predajca pálenej strešnej krytiny, so sídlom v Stupave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.
Tehelná 1203/6
953 01 Zlaté Moravce
ID: 3203970   Dátum zverejnenia: 14.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.300,00 EUR brutto