Obsluha vo výrobe - Wienerberger Boleráz

Miesto práce
Boleráz
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 3,50 €/hod + mesačne odmeny od 200 € + príplatky podľa kolektívnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme pozitívnych ľudí, ktorí vedia pridelené úlohy vykonávať s elánom. Na protihodnotu ponúkame dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti , ktorá je lídrom na trhu.
Vašimi hlavnými úlohami bude:
*obsluha pridelenej výrobnej linky
*preventívna údržba zariadení
*odstraňovanie a diagnostika porúch
*udržiavanie poriadku na zverených zariadeniach a úsekoch
*zastupovanie iných obslúh výrobných liniek v prípade potreby
*zodpovednost za medzioperacne kontroly produktov
*práca na zmeny (6:00-14:45 ; 18:00-2:45; pracovný cyklus - 2x ranná, 2x nočná, 2x voľno)

  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • istota finančného ohodnotenia (výška závisí od skúsenosti a pridelenej linky)
  • dobré pracovné podmienky
  • príjemný pracovný kolektív
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
  • preplácanie nadčasov
  • bezplatné stravovanie počas ranných zmien počas pracovných dní; stravné lístky počas víkendov a nočných zmien

V našom závode v Bolerázi pri Trnave budujeme na novo náš pracovný tím. Hľadáme človeka s chutou pracovať, učiť sa nové veci a ktorý hľadá stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Nezáleží (Strojnícke, elektrotechnické sú výhodou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* výhodou sú skúsenosti s 5S a TPM, preukaz VZV, skúsenosti so zámočníckou resp prácou elektrotechnickými opravami

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3274005  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,50 €/hod + mesačne odmeny od 200 € + príplatky podľa kolektívnej dohody