Zmenový majster - Boleráz okr. Trnava (hl. PP - nie cez agentúru)

Boleráz 632, 919 08 Boleráz, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Myjava, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Stropkov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (nadpriemerná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie chodu zmeny (cca 6 ľudí)
  • zodpovednosť za dosahovanie výsledkov na svojej zmene
  • zodpovednosť za kvalitu produktov na svojej zmene
  • zodpovednosť za dodržiavanie BOZP pravidiel
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami závodu (údržba, kvalita, expedícia)
  • zabezpečovanie reportov nadriadeným za svoju zmenu
  • preventívna údržba na zariadeniach
  • diagnostikovanie, nahlasovanie a odstraňovanie porúch
  • zastupovanie operátorov v prípade potreby
  • riadenie procesu výroby tehál
  • vyplňovanie hlásení a formulárov

  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • novo sa tvoriaci pracovný kolektív
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
  • preplácané nadčasy
  • bezplatné stravovanie počas ranných zmien cez týždeň, nočné + víkendy str. lístky

V našom závode v Bolerázi pri Trnave budujeme na novo náš pracovný tím. Hľadáme človeka so skúsenosťami na pozícii zm. majster / shift leader ideálne z výrobného závodu zameraného na ťažkú priemyselnú výrobu (nie je podmienkou).
Vhodným kandidátom je aj uchádzač pôsobiaci na pozícii elektrikár resp zmenový elektrikár, ktorý má záujem o riadiacu pozíciu.
Vybraný kandidát bude prechádzať zaškoľovacím procesom na jednotlivých výrobných linkách v trvaní 3-12 mesiacov (podľa potreby).
V prípade uchádzačov mimo Trnavského kraja budeme prispievať na ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

* podmienkou je elektrotechnické vzdelanie so zameraním na slaboprúd a platný kvalifikačný preukaz min. § 22 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
* vítané sú skúsenosti s 5S a TPM
* výhodou sú základné znalosti z oblasti frekvenčných meničov a PLC,
* veľkou výhodou záujem o mechanické opravy strojov a zariadení

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3237689  Dátum zverejnenia: 15.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (nadpriemerná)