Zmenový elektrikár/ majster - Wienerberger Boleráz

Miesto práce
Boleráz
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda od 1100 €/mesiac + mesačné odmeny do 25% + príplatky podľa kolektívnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako nový člen nášho tímu prejdete zaškoľovacím procesom v dĺžke 3 - 12 mesiacov, kde sa naučíte:
  • teoretické a praktické znalosti z oblasti výroby tehál (príprava materiálu, obsluha jednotlivých liniek, hodnotenie kvalitatívnych parametrov,...)
  • systém ovládania riadiacich systémov liniek (Siemens S7),
  • základné znalosti z práce frekv. meničov
  • odstraňovanie vyskytujúcich sa strojných porúch

Ako zmenový majster budete potom zodpovedný za:
  • plnenie stanovených KPI, BOZP a požadovanej kvality produktov
  • efektívne organizovanie práce na zmenách
  • preventívnu údržbu zariadení
  • diagnostiku a odstraňovanie porúch na zariadeniach
  • udržiavanie poriadku na zverených zariadeniach a úsekoch
  • zastupovanie obslúh výrobných liniek v prípade potreby

Jedná sa o nepretržitú prevádzku tj práca na zmeny

  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • istota finančného ohodnotenia
  • dobré pracovné podmienky
  • príjemný pracovný kolektív
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
  • preplácanie nadčasov
  • ďalšie benefity podľa kolektívnej dohody
  • stravovanie počas ranných zmien cez pracovné dni ( stravné lístky cez nočné a víkendy)

V našom závode v Bolerázi pri Trnave budujeme na novo náš pracovný tím. Hľadáme človeka, ktorý má chuť sa učiť nové veci a nebojí sa vyhrnúť si rukávy v prípade potreby. Na oplátku ponúkame stabilnú dlhodobú prácu. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti na pozícii zm. elektrikár resp elektrikár najlepšie z výrobného závodu zameraného na ťažkú priemyselnú výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

* elektrotechnické vzdelanie so zameraním na slaboprúd, platný kvalifikačný preukaz min. § 22 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
* výhodou sú základné znalosti z oblasti frekvenčných meničov a PLC
* veľkou výhodou záujem o mechanické opravy strojov a zariadení

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3234939  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1100 €/mesiac + mesačné odmeny do 25% + príplatky podľa kolektívnej dohody