Zmenový majster

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda 900€ + 200€ mesačné prémie (prípadne podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wienerberger s.r.o. výrobca tehál hľadá skúseného majstra do zmenovej výroby do závodu v Zlatých Moravciach.

Popis vykonávaných prác:
  • práca na zmeny (6:00-14:45 , 18:00 - 2:45. Pracovný cyklus 2x ranná/ 2x nočná / 2dni voľno)
  • zodpovednosť za vedenie a riadenie pridelenej pracovnej zmeny (7pracovníkov) - dodržiavanie BOZP, organizácia dochádzky svojej zmeny (schvaľovanie dovoleniek, prerušení...)
  • plnenie stanovených cieľov z pohľadu kvality, výkonu (podľa plánu výroby a spotrieb energií)
  • zodpovednosť za pridelené strojné zariadenia (každá zmena má svojho zámočníka) a kontrola čistoty a poriadku na pridelených miestach
  • odstraňovanie porúch počas zmeny
  • vykonávanie predpísaných kontrol a zápis údajov do určených záznamov

  • stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • mobilný telefón aj súkromné účely
  • odmeny pri životnom a pracovnom výročí
  • dobrá pracovná atmosféra, ľudský prístup
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
  • preplácané nadčasy
  • pri viac ako 11h zmeny 1stravný lístok navyše (nad rámec zákona)
  • zabezpečené stravovanie v závodnej jedálni počas ranných zmien cez týždeň, nočné + víkendy str. lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dodržiavanie dohodnutých pravidiel na 100%
  • dobrý vzťah k ľudom, ku strojom a technike
  • logické myslenie
  • schopnosť a chuť naučiť sa nové a potrebné veci ku práci

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3214510  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 900€ + 200€ mesačné prémie (prípadne podľa skúseností)