Mzdový účtovník

Miesto práce
Železničná 53, 900 31 Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.300,00 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné spracovanie a vedenie kompletnej mzdovej agendy v zmysle platnej legislatívy
  • personalistika
  • kontrola podkladov pre mesačnú uzávierku, reporting
  • vyhodnocovanie evidencie dochádzky
  • komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia
  • zasielanie daňových prehľadov, hlásení, ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti
  • poskytovanie poradenstva v oblasti pracovno-právnych záležitostí
  • personálna administratíva, činnosti súvisiace so vznikom a zánikom pracovno-právneho vzťahu
  • výkazníctvo (Trexima, Štatistický úrad)

  • práca a zázemie v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť získania a výmeny nových vedomostí a skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

  • znalosti a prax s vedením mzdového účtovníctva min. 2-3 roky
  • znalosti v oblasti personalistiky
  • práca s personálnym programom HUMAN od spoločnosti HOUR, spol. s r.o.
  • samostatnosť, flexibilita, komunikačné schopnosti

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 3203970  Dátum zverejnenia: 14.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.300,00 EUR brutto