Špecialista expedície a marketingu

WIDEX - SLOVTON Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Widex-Slovton Slovakia s.r.o., Račianska 77/B, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Skladová agenda, príjem tovaru (načúvacích aparátov a ďalších audio-protetických
pomôcok) jeho expedícia a evidencia
• E-shop (komunikácia, evidencia, vyskladnenie, koordinácia stránky)
• Zabezpečenie agendy pre chod firemných, sociálnych sieti a webových stránok
• Market Access podpora (príprava a kompletizovanie dokumentácie pre ŠUKL, MZ, ZPs)
• Koordinácia firemných mítingov, seminárov a školení pre klientov (lekárov a zdravotné
sestry)

• Dlhodobá pracovná perspektíva
• Pracovné zaškolenie
• Práca v priateľskom a dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

životopis v slovenskom jazyku, motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

logistika, marketing, zdravotníctvo,
2

• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Proaktívny prístup k práci a flexibilita
• Predchádzajúce skúsenosti v medzinárodnej
spoločnosti pôsobiacej v oblasti zdravotníctva (liečiva,
potravinové doplnky, zdravotnícke prostriedky)
výhodou
• Tímový hráč

Staňte sa súčasťou slovenskej pobočky dánskej spoločnosti WIDEX A/S, kde vládne profesionálna a priateľská atmosféra v kolektíve 20 súčasných zamestnancov. Na trhu pôsobíme už 25 rokov, a počas tejto doby sme sa stali najväčším distribútorom techniky pre diagnostiku a kompenzáciu nedoslýchavosti (audiologických prístrojov, načúvacích prístrojov a kompenzačných pomôcok). Našou prácou pomáhame zlepšovať kvalitu života ľuďom s poruchou sluchu, čo nás nesmierne teší.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WIDEX - SLOVTON Slovakia s.r.o.
Račianska 77/B
83102 Bratislava
ID: 4067661  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac