Administratívny pracovník s nemeckým jazykom

WiBaComp, s. r. o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
10 EUR/hod.Konečný plat závisí od skúseností a šikovnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, samostatného človeka na komunikáciu s našimi zákazníkmi v nemeckom jazyku. Výkon práce vo Viedni.

Jedná sa o starostlivosť o zákazníkov, príjem/výdaj zariadení, komunikácia cez telefón, mail. Aktívna komunikácia s nemeckými zákazníkmi.

Uprednostňujeme uchádzačov s duševným zápalom, ktorí majú radi dobre odvedenú robotu a poriadok vo svojich veciach. Ak si to práve ty, nečakaj a zašli svoj životopis a možno práve ty doplníš náš tím.

• Možnosť ubytovania priamo vo Viedni
• Motivačné bonusy + bonusy za extra odvedenú prácu
• Firemné akcie (teambuildingy)
• Individuálny prístup k zamestnancom
• Dynamický mladý kolektív
• Možnosť osobného a profesijného rastu
• Káva, čaj a nápoje zdarma

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nutná znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
• Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
• Zodpovednosť za zverenú prácu
• Samostatnosť
• Sebaorganizácia
• Vysoké pracovné nasadenie
• Flexibilita
• Organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť

Naša spoločnosť poskytuje od roku 2010 pozáručný a poistný servis zákazníkom a svojim zmluvným partnerom. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek kávovarov, notebookov, desktopov, mobilných telefónov, tabletov, bielej techniky a iných elektronických zariadení. Naša spoločnosť rýchlo rastie a pôsobí aj v okolitých krajinách.
ID: 4777400  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.