Výjazdový technik

WiBaComp, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacKonečný plat závisí od skúseností a šikovnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, zručného človeka na pozíciu výjazdového technika, prax je výhodou, avšak nie je to podmienka :)

• Opravy elektrospotrebičov u koncového zákazníka
• Opravy elektrospotrebičov na firme
• Práca s firemným evidenčným systémom
• Diagnostika priamo u zákazníka prípadný zvoz zariadení medzi zákazníkom a servisným strediskom
• Prijímanie/odovzdávanie zariadení koncovým zákazníkom
Uprednostňujeme uchádzačov s duševným zápalom, ktorí majú radi dobre odvedenú robotu a poriadok vo svojich veciach. Ak si to práve ty, nečakaj a zašli svoj životopis a možno práve ty doplníš náš tím :-)

• Motivačné bonusy + bonusy za extra odvedenú prácu
• Firemné akcie (teambuildingy)
• Individuálny prístup k zamestnancom
• Dynamický mladý kolektív
• Možnosť osobného a profesijného rastu
• Káva, čaj a nápoje zdarma
• Parkovanie priamo pred sídlom spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
• Zodpovednosť za zverenú prácu
• Osvedčenie § 22 Samostatného elektrotechnika
• Výhodou skúsenosti so. servisom zariadení/technické myslenie
• Samostatnosť
• Sebaorganizácia
• Vysoké pracovné nasadenie
• Flexibilita
• Organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Ambície zdokonalovať sa a prekonávať samého seba

Naša spoločnosť poskytuje od roku 2010 pozáručný a poistný servis zákazníkom a svojim zmluvným partnerom. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek kávovarov, notebookov, desktopov, mobilných telefónov, tabletov, bielej techniky a iných elektronických zariadení. Naša spoločnosť rýchlo rastie a pôsobí aj v okolitých krajinách.
ID: 4589269  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac