Riaditeľ/ka materskej školy s atestáciou

Whoops s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2.1.2021 (alebo dohodou)
1 400 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie od 1 400 EUR (brutto) v závislosti od vzdelania a praxe (ohodnotenie nezahŕňa osobné príplatky a odmeny).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s deťmi v súkromnej materskej škole v okolí Senca. Možnosť osobného rozvoja, tvorba koncepcie a participácia na ďalšom koncepčnom rozvoji škôlky a budovaní siete škôlok. Samostatná práca, vedenie kolektívu.

- Príjemné prostredie v atraktívnych priestoroch
- Osobnostný, profesionálny a mzdový rast
- Súkromná škôlka zaradená v sieti škôl
- Možnosť sebarealizácie a rozvoja
- Flexibilný pracovný čas
- Iné benefity

Uchádzačov žiadame o doručenie požadovaných dokladov v elektronickej podobne - emailom. O priebehu a dátume výberového konania budeme uchádzačov včas informovať. Údaje, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogické s atestáciou, predškolská výchova

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax minimálne na pozícií učiteľ/ka v materskej škole:

Počet rokov praxe

5

• Ovládanie štátneho jazyka a spôsobilosť jeho používania v úradnom styku
• Aktívna znalosť práce s PC (Word, Excel, internet)
• Občianska bezúhonnosť
• Riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti
• Zdravotná spôsobilosť v zmysle §16 zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
• Flexibilita, zodpovednosť a spoľahlivosť
• Pozitívny postoj k pracovnému zaťaženiu

Požadované doklady od uchádzačov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 O ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v znení neskorších predpisov
3. Overené kópie dokladov o dosiahnutom stupni vzdelania
4. Overený doklad o absolvovaní prvej atestácie
5. Potvrdenie o dĺžke pedagogickej činnosti
6. Štruktúrovaný profesijný životopis
7. Čestné vyhlásenie uchádzača o bezúhonnosti
8. Čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti a jej prílohách

Súkromná materská škôlka v blízkosti mesta Senec. Materská škola s predprimárnym vzdelávaním so zameraním na pohybovú aktivitu, šport a anglický jazyk. Naša škôlka je zaradená v sieti škôl a školských zariadení, Našou filozofiou je individuálny prístup k výchove detí s dôrazom na rešpektovanie ich osobitých potrieb.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3988320  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac