WPS technik

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
7,67 EUR/hod.dovolenkové a vianočné odmeny, mesačné prémie do výšky 7%, bohatý program zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého predaja a zliav u partnerov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý svojimi vedomosťami z oblasti dátovej analytiky bude spolupracovať s kolegami v rámci oddelenia aj v rámci jednotlivých projektových tímov pri zbere dát, ich spracovávaní, vyhodnocovaní a správe manažérskych informačných systémov. Po získaní dostatočného rozhľadu v rámci firmy bude schopný samostatne viesť projekty. Náplňou práce bude taktiež aktívne využívanie výpočtovej techniky, tvorba školiacich videí pre interné použitie a rôzne iné zaujímavé aktivity vedúce k pozitívnym zmenám v rámci fabriky.

prémie 7%
dovolenkové, vianočné odmeny a odmeny pre pravidelných darcov krvi
odmeny pri pracovných a životných jubileách
odmena pri narodení dieťaťa, odchode do dôchodku
platené nadčasy a príplatky za prácu nad rámec zákonníka práce
príspevok na kurzy a rekreáciu detí, príspevok na kultúrne a športové akcie
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
príspevok na stravu nad rámec zákona
deň voľna nad rámec zákona pri úmrtí v rodine
sociálne pôžičky
zamestnanecký predaj za zvýhodnené ceny
zľavy, zvýhodnené ceny a zľavové poukážky u partnerov spoločnosti

Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom včas oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s excelom (Query, Pivot,)
Správa manažérskych informačných systémov
Podpora dátovej analytiky (vytváranie nástrojov na zber dát, vizualizácia dát - datastudio/powerBI)
Práca s Google workspace
Práca v projektových tímoch
AppSheet
3D modelovanie/3D tlač
SQL - základy (štrukturovaný dopytovací jazyk)
Základy akéhokoľvek programovacieho jazyka

Osobnostné predpoklady: Komunikatívnosť, ochota učiť sa, samostatnosť, technické myslenie, kreativita, pozitívne myslenie

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4373149  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7,67 EUR/hod.