Vodič vysokozdvižného vozíka

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,53 €/hodina, individuálne a kolektívne prémie do výšky 16,1%, bohatý sociálny program, možnosť ďalšieho odborného rastu, práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič VZV na oddelení internej logistky, expedície alebo príjme materiálu
práca v 3-zmennej prevádzke.

Zaujímavé platové ohodnotenie.
Bohatý sociálny program.
Možnosť ďalšieho odborného rastu.
Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom oznámený telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Prax v obsluhe a vedení VZV výhodou.

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Whirlpool Slovakia s.r.o.
Hlavná 1
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Hoozová
Tel.: +421527123575
E-mail: poslať životopis
ID: 3452673   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,53 €/hodina, individuálne a kolektívne prémie do výšky 16,1%, bohatý sociálny program, možnosť ďalšieho odborného rastu, práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.