Inžinier údržby

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, okres Poprad
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a vyhodnocovanie plánov preventívnej údržby
- tvorba plánov a štandardov autonómnej údržby
- spracovanie analýz z databázy prestojov strojov
- návrh nápravných opatrení s cieľom znižovania prestojov
- spracovanie analýz ukazovateľov údržby (OEE, MTTR, MTBF)
- spolupráca pri zavádzaní nových projektov s ostatnými oddeleniami
- aktívna spolupráca pri zavádzaní profesionálnej údržby metodikou WCM

- zaujímavé platové ohodnotenie,
- bohatý sociálny program,
- možnosť ďalšieho odborného rastu,
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom včas oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Technické myslenie, dôslednosť, precíznosť, ochota vzdelávať sa, tímová práca, schopnosť dotiahnuť vec do konca
SAP, WCM nástroje profesionálnej údržby, prax v obore výhodou

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3192426  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou