Можливість для людей з України

Lektor/lektorka anglického jazyka

Where Children Come First

Miesto práce
Cabanova, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 16 EUR/hod.odmeny a koncoročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba anglického jazyka pre deti a mládež do 19 rokov.
Úlohou lektora/lektorky je výučba angličtiny špeciálnou metódou s maximálnym počtom 8 detí v skupine.
Ponúkaný rozsah práce: 2 až 4 dni v týždni, v čase od 15:30 hod., 2 - 3 vyuč. hodín (45, 60 alebo 75 min.) denne.
Pri záujme o plný úväzok a živnosť je výučba možná aj v dopoludňajších (9:00 - 11:00) a skorých poobedných hodinách (13:00 - 15:00).
Výučba prebieha v pracovných dňoch počas školského roka (september až jún).
Je potrebné, aby záujemca absolvoval päťdňové, základné odborné školenie v metodológii Helen Doron English, po absolvovaní ktorého získa certifikát s medzinárodnou platnosťou.
Najbližšie termíny školenia: 25.-29-7. a 30.7.-3.8.2022.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na www.helendoron.sk

Ponúkame :
- medzinárodne platné školenie
- flexibilný pracovný čas
- doplnkové vzdelávanie a semináre pre učiteľov
- široký výber učebných pomôcok a materiálov, vlastný učebný systém

je potrebné zaslať životopis v slovenskom a anglickom jazyku a motivačný list na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny prístup, zodpovednosť, kreativita, láska k učeniu a k práci s deťmi, flexibilita, samostatnosť.

Helen Doron English je globálna frenšízová sieť výučby angličtiny. Kurzy Helen Doron English sú vytvárané podľa jedinečnej a prirodzenej metódy ako sa naučiť anglický jazyk rovnako dobre ako jazyk materinský.
Túto uznávanú a osvedčenú metódu ranej výučby anglického jazyka pre deti od 3 mesiacov do 19 rokov vyvinula britská lingvistka a pedagogička Helen Doron. Podľa jej konceptu sa už vyše 25 rokov učí niekoľko sto tisíc batoliat a detí vo vyše 30-tich krajinách sveta. Výučba ich baví a je nesmierne úspešná.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4361407  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.